דף הבית >> מוצרים >> מערכת לחצני מצוקה קריאת אחות
                  

מערכת לחצני מצוקה של דומאון מקנות שקט נפשי עם ניטור והתרעות
חברים ומטפלים משפחתיים יכולים לעקוב אחר הפעילות של-יקירם, כגון כמה זמן הוא בילה במיטה, על כיסא אהוב או מחוץ לבית.
עם חיישנים חכמים ניתן לעקוב וללמוד את פעילות הבית היומיומית של הדייר, המערכת יכולה לזהות אנומליות שעשויות להעיד על בעיה.

מערכת לחצני המצוקה של DOMON לקריאת אחות מקיפה הרבה יותר מאשר תגובת חירום מסורתי אישית באמצעות תליון לביש או שעון.
הבריאות היא רשת ביטחון המספקת תמונה מלאה יותר לרווחתה של אדם אהוב, ומספקת התראות אוטומטיות, בזמן אמת.
בניגוד בכפתורי מצוקה של DOMON בריאות אינה מסתמכת על הפרט לבצע פעולה או לזכור לשמור על לחצן תקין.
בעזרת מידע נוסף כגון התראות חוסר פעילות או דפוסי פעילות חריגים עם מערכת DOMON ניתן לשפר ולספק מידע מקיף יותר של הקשיש.


לחצני מצוקה ומערכות קריאת אחות נדרשות בסוגים רבים של מתקנים רפואיים, בתי אבות וכדומה... בנסיבות חירום דורשות אמצעי אמין של תקשורת על מנת לבקש סיוע במהירות. תגובה מהירה יכולה לעשות את ההבדל במצב של סכנת חיים למוות. לאחר גישה לאמצעי תקשורת שאפשר לסמוך עליו בסופו של דבר יכול להציל את חייהם של נזקקים.מערכת לניהול חדר
המערכת סורקת את תקינות הלחצנים אשר בחדרים פעמיים בדקה ואחת ליום ניתן לצפות בדוח היומי של כל החדרים.
באם ישנה תקלה בדירה\בלחצן המערכת מתריאה מייד ולא בדיעבד לאחר כשהקשיש לוחץ כאשר לא עובד ונגרם נזק לנזקק לעזרה.
תוכנת המערכת ידידותית ובעלת פונקציות יחודיות אשר בינהם ניתן לצפות בהיסטוריה של לחיצות על לחצני המצוקה וזמנם המדוייק,
וניתן להנפיק דו"ח יומי על כל בניין, מחלקה, דירה, ולחצן לפי חתכים של תאריכים רצויים וכו...
בדוח של הסטוריית הלחיצות ניתן לקבל משוואה של פרק הזמן של הגעת הרופא\האחות לאחר לחיצה, ובכך ניתן להוכיח את פרק הזמן עד שהגיע הרופא המטפל.
מסכים קומתיים אקטיביים מדברים בגודל 21.5" אינטש לכל קומה בבניין המציגים את כל הדירות אשר בקומה ואת כל 
הקומות בבניין בו בזמן, כך שלכל העוברים במסדרונות יכולים לצפות אם ישנה קריאה
בקומה אשר הם נמצאים ו\או אם ישנה קריאה בקומות הנוספות בבניין.
המסכים עם רמקולים מובנים, מדברים ומודיעים על הקריאה ומספר הדירה שממנה בוצעה הקריאה.

מסך אקטיבי בלובי הראשי המציג Vירוק כאשר הדירה במצב תקין, כאשר ישנה קריאה הV הירוק הופך למגן דוד אדום ובמידה ויש תקלה בדירה מסויימת מופיע משולש עם סימן קריאה על הדירה.
המסך מראה את כלל ההתראות ומדבר בעת קריאה של מצוקה מחדר כלשהו.
ניתן לחבר נורת התראה וצפצפה חיצוניות ליתר בטחון.
פונקציה נוספת המקנה חיסכון משמעותי בכח אדם הינה צפייה בכך שהדייר קם מהמיטה בבוקר, כיום חוק הדיור המוגן מחוייבים להיתקשר לכל דייר ולוודא שקם בבוקר, המערכת יכולה לחוש זאת ולהראות אם הדייר קם מהמיטה או לא, כמה זמן נשאר בשירותים\במקלחת האם עלה למיטה בלילה ובכל חריגה של פעילות הדייר מהרגלו התמידי המערכת מודיעה על כך למשפחת הדייר ולקבלה 
בעת הצורך. 
התראות לסמארטפון ולטאבלט של התורן, כל קריאה שבוצעה התורן יקבלה מיידית אפילו כשמתנייד בבניין.
פונקציה זו מקנה חיסכון בכח אדם אשר התורן יפנה ישירות לחדר ללא צורך שיתקשרו אליו מהקבלה בכדי להודיע לו לעלות לחדר הנזקק לעזרה.

 


מוקד חירום
מערכות לחצני מצוקה ומערכות לקריאת אחות נהנו מתקנים אינספור בשנים האחרונות על ידי שיפור אבטחת תושב ומתן סיוע דרוש באופן מהיר ויעיל. מערכות אלו כוללות מגוון מוצרי ניצול לחצני חירום, תחנות שיחת חירום, מערכות פעמון קריאה, אורות שיחה ותיבות שיחת חירום. אלה הם כמה וריאציות של מערכת DOMON מיועדת לכל סוגי המתקנים. כל מתקן זקוק לתגובה מהירה בכל שעה משעות היום או הלילה בהתקנת מערכת מסוג זה ולנו יש קו שירות מהיר 6048*.
מערכת DOMON נועדה במיוחד עבור בתי דיור עצמאיים, דיור לקשישים או נכים, דיור מוגן, בתי אבות, בתי חולים, בנייני דירות בכירים, וסוגים רבים של מרפאות ומרכזי ניתוח. כל מתקן כי ייתכן שיהיה צורך לקריאות חירום או מערכות פעמון קריאת מצבי פאניקה וכו...
הזקוקים לסיוע בעת משבר יכולים להשתמש בלחצן חירום להודיע ​​לאחראים במתקן. מתחם מצויד במערכת DOMON מספק ביטחון ותחושת נינוחות לחולים והדיירים.
 

לחצני תליון, שעון, מיתרי משיכה ולחצן קיר לקריאת אחות לסוגיהם
ישנם מגוון של סוגי לחצני מצוקה בתליון, בשעון, מיתרי משיכה ובקיר, מערכת DOMON תוכל להתממשק עם כל סוגי הלחצנים בכל סוג של מתקן כדי להגביר את הבטיחות במתקן ובכדי לחסוך בצורך להחליף לחצני מצוקה הקיימים במתקן. את כפתורי החירום ניתן למקם בתוך כל חדר של מתקנים רפואיים המאפשרים ליחידים להזעיק עזרה במהלך מצבים מסוכנים. לחצנים אלה יכולים להיות מותקנים כמו מייתרי משיכה, אורות שיחה או מערכות פעמון אשר ישלחו התראה למסך המרכזי והקומתי. במפעלים מסוימים עשויים לדרוש את המיקום בלבד של תחנות שיחת חירום בתוך האזורים השונים של המתקן שניתן לגשת במהירות ובקלות. התאמות רבות זמינות כדי לספק סיוע ספציפי שבו הוא נחוץ.
המערכת DOMON ונתוניה עוברים דרך זוג גידים אמינים של תקשורת בין הקבלה לבין כל מתקן\קומה\חדר בריאות. זמני תגובה מהירים ויעילים הם הכרחיים במצבי מצוקה. מערכת DOMON הנה לא רק יעילה אלא גם מעשית ובמחיר סביר המציעים התקני תקשורת אמינים ובטוחים ביותר שאפשר לסמוך עליהם.